Emkotech ile Uzaktan Çalışma

Emkotech ile Uzaktan Çalışma

Koronavirüs salgını sebebiyle evden çalışma düzenine geçtiğimiz şu günlerde şirket içi iletişim her zamankinden daha önemli bir hal aldı. Alışık olduğumuz fiziksel toplantılar, sunumlar ve ortak çalışmalar artık uzaktan, çeşitli programlar aracılığıyla internet üzerinden yürütülüyor. Bu yeni çalışma düzenine rahatça adapte olabilmenize yardımcı olacak, iş ortamını çalışanlarınızın evlerine taşıyacak Emkotech LED akıllı tahtalar ile uzaktan çalışmanın kolaylığını keşfedin!

Emkotech ile uzaktan çalışma

Bütün video konferans programlarını sorunsuz bir şekilde destekleyen Emkotech LED akıllı tahta modellerimiz ile iş arkadaşlarınız ile her zaman iletişim içinde kalın.

Tüm video konferans programları ile mükemmel uyumu keşfedin!

ve dahası…

Uzaktan çalışma hayatınızı çok daha verimli hale getirecek Emkotech akıllı tahtanın tüm özelliklerini keşfedin. Şirket içi iş arkadaşlarınızla ortak çalışmalar düzenleyin, şirket dışı müşterilerinize akıllı tahta yardımıyla harika sunumlar hazırlayın.

Uzaktan ekran kontrolü

İş arkadaşlarınızın sizinle ve diğer katılımcılarla paylaştıkları çalışma ekranlarını akıllı tahtanızla rahatlıkla kontrol edebilir, akıllı tahtanızın çizim programıyla pratik notlar alabilirsiniz.

Eş zamanlı ekran paylaşımı

Ekran üzerinde yaptığınız bütün değişiklikler, aldığınız tüm notlar bütün katılımcılarla eş zamanlı olarak paylaşılır.

Sunumlarınızı zenginleştirecek programlar

Ekran yakalama, el yazısı tanıma, sınırsız sayfa, video ve ofis programları üzerindeyken bile kalem ile yazma özelliği ile çalışmalarınızı canlandırabilirsiniz.

Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişime Geç