Eğitim Anaokullar İlkokullar Ortaokullar Liseler Üniversiteler için İnovatif Akıllı Tahtalar

Eğitim için İnteraktif Çözümler

Eğlenceli ve interaktif bir eğitime merhaba deyin! Her seviyedeki eğitim kurumları için hazırladığımız özel interaktif çözümlerimizle sınıflarınızda etkileşimi arttırın. İlham verici modern sınıflar ve öğrenme ortamları oluşturabilmenize olanak sağlayacak inovatif akıllı tahtalar ve yazılım çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Emkotech Nova S Akıllı Tahta

Eğitimde dijital yenilik

İnteraktif Eğitim ve Ortak Çalışma

Sunduğumuz akıllı tahta modelleri ve interaktif yazılım çözümlerimiz sayesinde öğrencilerinizin derse katılımını arttıracak müsait bir öğrenme ortamı yaratın. Çeşitli uygulamalar ve eğitici oyunlar sayesindene öğrencilerinizin arasındaki etkileşimi güçlendirin ve ilham verici ortak çalışmalar düzenlemelerini teşvik edin.

Eğitimde dijital yenilik

Pratik ve kullanıcı dostu

Her yaştan eğitimcinin kolaylıkla öğrenip kısa bir süre içinde kullanmaya başlayabileceği Emkotech akıllı tahtalar, çeşitli pratik eğitim araçları ile beraberinde gelir. Özel yazılımlarımız sayesinde akıllı tahtanızı ister normal yazı tahtası gibi kullanın, ister sanal, görsel bilimsel deneyler hazırlayın, ister yüzlerce matematik ve geometri araçlarını kullanıp matematik derslerinizi renklendirin, ister insan anatomisine üç boyutlu olarak göz atın. Akıllı tahtanız ile olanaklar sınırsız.

Eğitimde dijital Yenilik

Akıllı Tahta Modellerimizi Yakından Tanıyın

Emkotech Nova S3

  • 65″, 75″ ve 86″ boyut seçenekleri ve 4K Ultra HD ekran çözünürlüğü
  • 40 adet çoklu dokunuşa imkan sağlayan ve kağıt benzeri yazı deneyimi sunan yenilikçi dokunmatik paneli
  • Hızlı yerleşik Android 11 bilgisayarı ve yüklü gelen interaktif yazılımları

Emkotech GO+

  • 65″, 75″ ve 86″ boyut seçenekleri ve 4K Ultra HD ekran çözünürlüğü
  • 20 adet çoklu dokunuşa imkan sağlayan hassas dokunmatik paneli
  • Yerleşik Android bilgisayarı ve yüklü gelen interaktif yazılımları

Eğitimde dijital Yenilik

Özel akıllı tahta sistemlerimiz ile dijital teknoloji ve analog teknolojiyi bir araya getiriyoruz. İnteraktif akıllı tahtanız ile birlikte, hareketli beyaz yazı tahtaları yazı alanınızı arttırıyor.

Emkotech Sürgülü Tahta Sistemi

Emkotech çift sürgülü tahta sistemi ile daha fazla yazı alanı! 2 hareketli, 2 sabit yazı tahtası ve Emkotech akıllı tahta içerir.

Emkotech Giyotin Tahta Sistemi

Emkotech giyotin tahta sistemi ile aşağı-yukarı hareket kabiliyeti olan yazı tahtası ve Emkotech akıllı tahta bir arada!