İnovatif eğitim çözümleri

Emkotech Akıllı Tahta Uygulamaları

Aktif öğrenme ve işbirliğine odaklı akıllı tahta uygulama çözümlerimiz ile öğrencilerinizin iletişim kurma, etkileşim ve iş birliği yapma biçimlerini geliştirmelerinde katkı sağlıyoruz.

Öğrencilerinizi derse dahil etmenin en etkili yolu

AirClass oylama uygulaması sayesinde sınıf içinde etkileşimi arttırabilir ve öğrencilerin derslerinizde daha aktif olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz gibi sorular oluşturun, öğrencileriniz cihazlarını kullanarak oy versin, sonuçları anında grafik olarak akıllı tahtanızda görüntüleyin.

AirClass Akıllı Tahta Uygulaması

Share Uygulaması ile sınıf içinde Etkileşimi Arttırın

Share uygulaması sayesinde ekran paylaşımı ve kontrolü özelliği artık çok daha güçlü. Macbook, Windows, Chromebook, IOS ve Android cihazlarınızla tam uyumlu olan ekran paylaşma özelliğiyle 9 adete kadar cihazınızın ekranını aynı anda akıllı tahtalarınız ile paylaşabilirsiniz.

Class Uygulaması ile oyun tabanlı öğrenmeyi keşfedin

Çeşitli etkileşimli eğitim araçları ve aktiviteleri ile oluşturabileceğiniz interaktif ders içerikleri sayesinde derslerinizi canlı ve ilgi çekici hale getirin. İçinde bulundurduğu çeşitli interaktif oyun ve aktivitelerin yanı sıra, birçok farklı eğitici araçlarından faydalanarak etkileyeci ders içerikleri
oluşturabilirsiniz
.

Tüm verileriniz koruma altında...

Emkontrol kilit uygulaması sayesinde akıllı tahtanızı uzaktan, istediğiniz zaman, istediğiniz her yerden kilitleyebilirsiniz. Sadece sizin belirlediğiniz kullanıcılar, kendi mobil cihazlarını kullanarak akıllı tahtanıza giriş yapabilir, akıllı tahtanızı izinsiz girişlere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Capture Uygulaması ile Sunumlarınız Kayıt Altında

Capture uygulaması ile akıllı tahtanız üzerinde yaptığınız bütün değişiklikleri bir video dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Bir kamera ve mikrofon sayesinde kendi görüntünüzü ve sesinizi tek bir video dosyası olarak aynı anda kaydedebilirsiniz.

Capture Akıllı Tahta Uygulaması

Emkotech Draw ile eğlenceli ders içerikleri hazırlayın

Android işletim sistemiyle beraber gelen Emkotech Draw yazı tahtası uygulaması ile istediğiniz gibi yazın, çizin, resimler ekleyin, göz alıcı ders içerikleri hazırlayın. Akıllı tahtanızla beraber gelen akıllı kalemler ile aynı anda iki farklı renkte yazılar yazabilirsiniz. QR kodu özelliği ile sunumlarınızı tek tıkla paylaşın.

DMS ile Akıllı Tahtalarınız Kontrol Altında

DMS uygulaması sayesinde bütün akıllı tahtalarınızı aynı anda bilgisayarınızı kullanarak uzaktan kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz Uzaktan uygulama yükleme, güncelleme, kapama ve açma, anons özelliği, ekran kilitleme ve birçok farklı özelliklerle bir tıkla ekranlarınızı kontrol edin.

Remote Akıllı Tahta Yönetim Uygulaması

Note Uygulaması ile Dersleriniz Daha İnteraktif ve Etkili

Note yazı tahtası uygulamasının sunmuş olduğu yüzlerce eğitim aracı sayesinde sunumlarınız daha görsel ve daha interaktif. Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı alanı özellikleri sayesinde detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

En sevdiğiniz Android uygulamalarını hemen indirin

Sizin için özel olarak hazırladığımız Emko Store uygulama mağazamız, eğitim ve iş alanları ayrı olmak üzere birçok farklı uygulama içerir. Emko Store içinden yapabileceğiniz uygulama tavsiye özelliği sayesinde uyguluma kitaplığımız sürekli büyüyor. En sevdiğiniz uygulamaları hemen yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Emkotech Akıllı Tahtalarla Tam Uyumlu Bazı Popüler Uygulamaları Keşfedin

Zoom

En popüler video konferans uygulamalarından biri olan Zoom, Emkotech akıllı tahtalarla tam uyumludur. Hem sınıf içinde hem uzaktan eğitimde öğrencilerinizle etkileşimi arttırın.

Kahoot!

Oyun tabanlı bir öğrenme platformu olan Kahoot! ile öğrencileriniz, öğrenirken eğlensin. Kahoot! uygulaması akıllı tahtalarımız ile uyumludur.

Microsoft Whiteboard

Akıllı tahtalarımızın yazım ve çizim özelliklerini en etkili şekilde kullanabileceğiniz Microsoft Whiteboard online yazı tahtası araçları ile öğrencilerinizle bir arada eş zamanlı olarak çalışabileceksiniz.

Alakalı Blog Yazılarımız

Akıllı tahta uygulamaları konusunda paylaştığımız çeşitli blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.