İnovatif eğitim çözümleri

Emkotech Akıllı Tahta Uygulamaları

Aktif öğrenme ve işbirliğine odaklı akıllı tahta uygulama çözümlerimiz ile öğrencilerinizin iletişim kurma, etkileşim ve iş birliği yapma biçimlerini geliştirmelerinde katkı sağlıyoruz.

Öğrencilerinizi derse dahil etmenin en etkili yolu

AirClass oylama uygulaması sayesinde sınıf içinde etkileşimi arttırabilir ve öğrencilerin derslerinizde daha aktif olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz gibi sorular oluşturun, öğrencileriniz cihazlarını kullanarak oy versin, sonuçları anında grafik olarak akıllı tahtanızda görüntüleyin.

AirClass Akıllı Tahta Uygulaması

ScreenSharePro Uygulaması ile sınıf içinde Etkileşimi Arttırın

ScreenSharePro uygulaması sayesinde ekran paylaşımı ve kontrolü özelliği artık çok daha güçlü. Macbook, Windows, Chromebook, IOS ve Android cihazlarınızla tam uyumlu olan ekran paylaşma özelliğiyle 4 adete kadar cihazınızın ekranını aynı anda akıllı tahtalarınız ile paylaşabilirsiniz.

Capture Uygulaması ile Sunumlarınız Kayıt Altında

Capture uygulaması ile akıllı tahtanız üzerinde yaptığınız bütün değişiklikleri bir video dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Bir kamera ve mikrofon sayesinde kendi görüntünüzü ve sesinizi tek bir video dosyası olarak aynı anda kaydedebilirsiniz.

Capture Akıllı Tahta Uygulaması

Emkotech Draw ile eğlenceli ders içerikleri hazırlayın

Android işletim sistemiyle beraber gelen Emkotech Draw yazı tahtası uygulaması ile istediğiniz gibi yazın, çizin, resimler ekleyin, göz alıcı ders içerikleri hazırlayın. Akıllı tahtanızla beraber gelen akıllı kalemler ile aynı anda iki farklı renkte yazılar yazabilirsiniz. QR kodu özelliği ile sunumlarınızı tek tıkla paylaşın.

Remote ile Akıllı Tahtalarınız Kontrol Altında

Remote uygulaması sayesinde bütün akıllı tahtalarınızı aynı anda bilgisayarınızı kullanarak uzaktan kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz Uzaktan uygulama yükleme, güncelleme, kapama ve açma, anons özelliği, ekran kilitleme ve birçok farklı özelliklerle bir tıkla ekranlarınızı kontrol edin.

Remote Akıllı Tahta Yönetim Uygulaması

Note Uygulaması ile Dersleriniz Daha İnteraktif ve Etkili

Note yazı tahtası uygulamasının sunmuş olduğu yüzlerce eğitim aracı sayesinde sunumlarınız daha görsel ve daha interaktif. Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı alanı özellikleri sayesinde detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

Emkotech Akıllı Tahtalarla Tam Uyumlu Bazı Popüler Uygulamaları Keşfedin

Zoom

En popüler video konferans uygulamalarından biri olan Zoom, Emkotech akıllı tahtalarla tam uyumludur. Hem sınıf içinde hem uzaktan eğitimde öğrencilerinizle etkileşimi arttırın.

Kahoot!

Oyun tabanlı bir öğrenme platformu olan Kahoot! ile öğrencileriniz, öğrenirken eğlensin. Kahoot! uygulaması akıllı tahtalarımız ile uyumludur.

Microsoft Whiteboard

Akıllı tahtalarımızın yazım ve çizim özelliklerini en etkili şekilde kullanabileceğiniz Microsoft Whiteboard online yazı tahtası araçları ile öğrencilerinizle bir arada eş zamanlı olarak çalışabileceksiniz.

Eğitim
için İnovatif Çözümlerimiz

Eğitimde teknoloji kullanımında, analog ve dijital teknolojileri bir arada kullanarak eğitim süreçlerini teknolojik anlamda mükemmelleştirmeyi amaçlıyoruz. Akıllı tahtalarımız ve analog sistemlerimiz ile eğitimin olduğu her yerdeyiz!

Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç butonuna tıkladığınızda, iletişim formu popup olarak açılacaktır.

Alakalı Blog Yazılarımız

Akıllı tahta uygulamaları konusunda paylaştığımız çeşitli blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.