Sınıflarınız İçin Son Teknoloji Akıllı Tahtalar

Emkotech LED akıllı tahtalar Resim
Emkotech Logo

Markamız

Emko Emaye’ye ait bir eğitim teknolojileri firması olduğumuzdan dolayı, firmamız için Emko ve technology (teknoloji) kelimelerinin birleşiminden oluşan Emkotech ismini uygun gördük.

40
yılı aşan deneyimimiz
Türkiye’nin
1
numaralı dokunmatik akıllı tahta üreticisi
100B+
Dünya çapında 40 farklı ülkede akıllı tahtalarımız kullanılıyor
2M
Toplam 2 milyon kullanıcı sayısı

Hikayemiz

Emkotech olarak 2010 yılında akıllı tahta üretimine başladık. 2018 yılı itibariyle dünya çapında 40'dan fazla ülkeye LED akıllı tahtalar ve projeksiyonlu akıllı tahtalar ihraç ediyoruz.

Uluslarasi Müsteriler

ARGE

 

Emkotech olarak amacımız, eğitim teknolojileri konusunda inovatif ve yenilikçi ürünler geliştirmektir. Müşterilerimizin geri bildirimleri ve kapsamlı ARGE çalışmalarımız sonucunda, eğitim teknolojileri alanında yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Emkotech’i rakiplerinden farklı kılan özellikleri nelerdir?

Son teknoloji LED dokunmatik tahtaları ve akıllı tahtaları, uygun fiyatla ve Emkotech kalitesiyle beğeninize sunuyoruz. Ek aksesuarlarımız ve eğitim teknolojisi alanındaki çözümlerimiz ile sınıflarınızı tam anlamıyla akıllı sınıflara dönüştürebilmenize yardımcı oluyoruz.

Semsiyeler

Bize Katılın!

 

Teknoloji ve eğitim konusunda tutkulu, bilginiz ve yenilikçi fikirlerizle eğitimde pozitif yenilikler yaratabileceğinize inanıyorsanız, özgeçmişiniz ile birlikte bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletisime Geç

Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişime Geç